• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

24 czerwca 2016 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Ostatnie spotkanie było okazją do podsumowania, podziękowania oraz wręczenia nagród, wyróżnień i listów gratulacyjnych. A oto nagrodzeni uczniowie:
Uczniowie szkoły podstawowej, którzy uzyskali najwyższą średnią:
Klasa IVa:
Paweł Gnyś - średnia 5,10
Laura Rutka - średnia 5,2
Paweł Sobczyk - średnia 4,8
Julia Spytek - średnia 5,4
Maja Walczak - średnia 4,8
Justyna Waszkiewicz - średnia 5,2
Klasa Va:
Kacper Gola - średnia 5,4
Maksymilian Gołąbek - średnia 5,1
Iwanowska Daria - średnia 5,0
Maj Adrian - średnia 4,9
Oliwia Wójcik - średnia 5,0
Klasa Vb:
Sekuła Julia - średnia 4,90
Spytek Oliwia - średnia 5,00
Szczepanek Katarzyna - średnia 5,00
Klasa VIa:
Grabowska Gabriela - średnia 5,27
Kubiak Jan - średnia 5,18
Langa Dawid - średnia 5,09
Maj Wojciech - średnia 5,18
Sałek Filip - średnia 5,09
Klasa VIb:
Hołuj Amelia - średnia 5,18
Stalmach Kinga - średnia 5,36
Wdowiak Kacper - średnia 5,09 
Wnuk Maciej - średnia 4,82
Uczniowie gimnazjum, którzy uzyskali najwyższą średnią:
Klasa Ia:
Maj Mateusz - średnia 4,80
Szewczyk Maria - średnia 5,27
Klasa Ib:
Karaś Olga - średnia 5,40
Klasa IIa:
Gnyś Julia - średnia 4,85
Skoczylas Malwina - średnia 5,08
Sobczyk Ilona - średnia 5,00
Klasa IIb:
Gawryołek Natalia - średnia 4,92
Sujc Paulina - średnia 5,15
Zawodnik Wiktoria - średnia 5,23
Klasa IIc:
Gieruszka Renata - średnia 4,92
Klasa IIIa:
Paweł Łodyga - średnia 5,0
Klasa IIIb:
Jezuita Angelika - średnia 4,79
Walczak Magda - średnia 4,86

Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali uczniowie gimnazjum, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali średnią ocen powyżej 5,10:
Olga Karaś Ib,
Maria Szewczyk Ia,
Wiktoria Zawodnik IIb,
Paulina Sujc IIb
Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali uczniowie szkoły podstawowej, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali średnią ocen powyżej 5,25:
Kacper Gola Va,
Julia Spytek IV,
Kinga Stalmach VIb,
Gabriela Grabowska

Nagrodę za 100% wynik egzaminu gimnazjalnego:
Paweł Łodyga – język angielski podstawowy,
Krzysztof Szafrański – język polski

Nagrodę za 100% wynik sprawdzianu z matematyki:
Łukasz Wojas,
Filip Tomasz Sałek

„Platynowy Laur” – nagrodę za największy przyrost średniej ocen w stosunku do poprzedniego roku szkolnego otrzymali:
Szkoła podstawowa
Ula Bandura VI b – 0,55
Maciej Wnuk  VI b– 0,55
Gimnazjum
Mateusz Kuliński III b – 0,5

Listy gratulacyjne otrzymali  rodzice uczniów kończących gimnazjum, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali średnią ocen powyżej 5,00:
Paweł Łodyga - IIIa
Listy gratulacyjne otrzymali rodzice uczniów kończących szkołę podstawową, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali średnią ocen powyżej 5,00:
Klasa VI a
Gabriela Grabowska,
Jan Kubiak,
Wojciech Maj,
Dawid Langa,
Filip Sałek,
Klasa VI b
Kinga Stalmach,
Amelia Hołuj,
Kacper Wdowiak

Uczniowie, którzy uzyskali nagrodę za 100% frekwencją:
Ia PSP
Oliwia Sobieszek
Marlena Maj
Filip Kęska

Ic PSP
Mikołaj Pawłowicz
Wanessa Szewczyk

IIa PSP
Bartosz Banaś
Kamil Maj
Dominika Sekuła
Julia Szczur

IIc PSP
Julia Szewczyk
Kacper Maj
Paulina Motyka
Aleksandra Walczak

IIIa PSP
Kacper Sobieszek

IIIb PSP
Kępiński Maciej
Maja Zawodnik

IV a PSP
Paweł Sobczyk
Julia Spytek

Va PSP
Patryk Klimowicz
Katarzyna Słyk
Weronika Wołczuk
Oliwia Wójcik

Vb PSP
Julia Sekuła
Michał Kęska

VIa PSP
Oskar Łyjak

VIb PSP
Michał Dziosa
Weronika Oleś

Ib PG
Szymon Bartosiewicz

IIa PG
Dawid Kwaśnik
Filip Zawodnik

IIb PG
Michał Oleś
Marcin Sadownik

IIc PG
Klaudia Nować
Beata Seremak
Zuzanna Mazur

IIIb PG
Angelika Jezuita
Magda Walczak

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wykonanie: Dan-net