• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Jednym z elementów obchodów Dni Patronów Publicznej Szkoły Podstawowej jest coroczne organizowanie wycieczek pieszych po okolicy. 18 kwietnia bieżącego roku uczniowie klas: I – VI uczestniczyli w rajdzie pieszym :” Szlakami Partyzantów”.

Każda klasa wraz ze swoim wychowawcą w czasie marszu, wykonywała przydzielone zadania, dotyczące: miejsc pamięci, pomników przyrody i innych osobliwości naszej miejscowości. Zajęcia terenowe zakończyły się w gościnnej leśniczówce przy ulicy Jana Jaworskiego, gdzie przy ognisku nastąpiło podsumowanie zdobytej wiedzy o naszej „Małej Ojczyźnie” i odbył się Turniej Wiedzy o Regionie. Właściwie wszyscy wygrali, ponieważ poznali dzieje swojej miejscowości, zobaczyli wiele ciekawych miejsc i wysłuchali opowieści o dramatycznych wydarzeniach z okresu I i II wojny światowej oraz mogli podziwiać bogactwo i różnorodność roślin naszych okolic. Uczniom podobała się taka forma lekcji i bardzo chętnie wezmą udział kolejnym w rajdzie,za rok.

Natalia Skiba klasa -VA

Oliwia Wójcik klasa – V A

Wykonanie: Dan-net