• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Informujemy, że Samorząd Uczniowski PSP przystąpił do akcji charytatywnej "Pomóż Kamilowi w edukacji". Tegoroczna akcja stawia za cel pomoc 17- letniemu Kamilowi Dominiak, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Kamil jest bardzo pogodny i otwarty pomimo własnych ograniczeń. Każdego dnia stawia czoło nowym wyzwaniom, dlatego oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych tj. "PCEey Go". Koszt takiego urządzenia około 22 tys. zł przewyższa możliwości finansowe rodziny Kamila, dlatego ofiarności i dobroci ludzi o otwartym sercu zależeć będzie jego edukacja. Cegiełki fundacji rozprowadzane są przez uczniów klasy VA.
Serdecznie zapraszamy do wsparcia Kamila.

Wykonanie: Dan-net