• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Na początku września w Zespole Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko odbyły się wybory do władz Samorządów Klasowych. W dniu 30 września 2014 roku o godz. 10.30 rozpoczęły się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI PSP. Uroczystego otwarcia dokonał Wice- dyrektor Pan Andrzej Baracz. Następnie każdy z 23 kandydatów miał możliwość zaprezentować swój program wyborczy. Wybory SU poprzedzone były kampanią wyborczą która trwała 2 tygodnie. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja skrutacyjna w składzie: Magda Tarnowska, Kamil Walewski, Jakub Kwiatkowski, Winicjusz Fila, Jakub Nować W głosowaniu udział wzięło 107 uczniów. Oddano 101 ważnych głosów.

Tuż po głosowaniu Dyrektor Pani Agnieszka Babańca życzyła nowemu samorządowi samych dobrych pomysłów oraz sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz społeczności uczniowskiej. W roku szkolnym 2014/2015 Władze Samorządu Uczniowskiego Publicznej Szkoły Podstawowej im. Partyzantów Ziemi Kozienickiej w Garbatce- Letnisko przedstawiają się następująco:
Paweł Gołda (klasa VIB)- przewodniczący;
Jan Kubiak (klasa VA)- zastępca przewodniczącego;
Ewa Mojsiuszko (klasa IVB)- sekretarz;
Kacper Karsznia (klasa VA)- skarbnik.
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został nauczyciel wychowania fizycznego Pan Andrzej Suwała.

Wykonanie: Dan-net