• bal
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • lewa
  • prawa
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p
  • p

W dniach 6,7 czerwca 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły Oyama Karate w konkurencji Kata. W rywalizacji udział wzięło 187 uczniów uczęszczających na zajęcia innowacji pedagogicznej o profilu karate.

Komisji sędziowskiej w składzie sempai Tomasz Krekora 1 kyu, sempai Aleksandra Wojas 5 kyu, sempai Olga Karaś 5 kyu, sempai Małogorzata Sekuła 5 kyu, sempai Łukasz Wojas 5 kyu przewodniczył sensei Andrzej Suwała 3 dan. Funkcję sekretarza zawodów pełnił Pan Waldemar Langa.

W czasie ceremonii podsumowania zawodów medale i dyplomy wręczali: dyrektor ZSS w Garbatce- Letnisko Pani Agnieszka Babańca, wicedyrektor Pani Ewelina Piecyk- Kowalska, sensei Andrzej Suwała 3 dan, sempai Tomasz Krekora 1 kyu, nauczyciel wychowania fizycznego Pan Waldemar Langa.

WYNIKI:
Klasa I A PSP dziewczęta:
1 miejsce- Oliwia Sobieszek
2 miejsce- Martyna Jurek
3 miejsce- Dominika Maj

Klasa I A PSP chłopcy:
1 miejsce- Błażej Maciąg
2 miejsce- Maciej Kalinkowski
3 miejsce- Filip Kęska

Klasa I B PSP dziewczęta:
1 miejsce- Wiktoria Hołuj
2 miejsce- Weronika Głuszek
3 miejsce- Aleksandra Rafa

Klasa I B PSP chłopcy:
1 miejsce- Mikołaj Wrona
2 miejsce- Kacper Kopczyński
3 miejsce- Jan Gnyś

Klasa I C PSP dziewczęta:
1 miejsce- Dagmara Skiba
2 miejsce- Katarzyna Maj
3 miejsce- Zuzanna Kłos

Klasa I C PSP chłopcy:
1 miejsce- Jakub Zawłodzki
2 miejsce- Mikołaj Pawłowicz
3 miejsce- Alan Kołdej

Klasa II A PSP dziewczęta:
1 miejsce- Oliwa Gołda
2 miejsce- Julia Pamarańska
3 miejsce- Amelia Banaś

Klasa II A PSP chłopcy:
1 miejsce- Bartosz Banaś
2 miejsce- Kamil Maj
3 miejsce- Adam Kraszula

Klasa II B PSP dziewczęta:
1 miejsce- Agata Zaborska
2 miejsce- Amelia Krawczyk
3 miejsce- Emilia Zawadzak

Klasa II B PSP chłopcy:
1 miejsce- Bartłomiej Orłowski
2 miejsce- Mikołaj Maślanek
3 miejsce- Dominik Szmidt

Klasa II C PSP dziewczęta:
1 miejsce- Zofia Mieczyńska
2 miejsce- Zuzanna Fryszkiewicz
3 miejsce- Aleksandra Walczak

Klasa II C PSP chłopcy:
1 miejsce- Kacper Maj
2 miejsce- Mateusz Szewczyk
3 miejsce- Sebastian Basaj

Klasy III A PSP dziewczęta:
1 miejsce- Paulina Kęska
2 miejsce- Agata Maj
3 miejsce- Ewa Sekuła

Klasy III A PSP chłopcy:
1 miejsce- Kacper Sobieszek
2 miejsce- Adrian Majcher
3 miejsce- Karol Anglisz

Klasy III B PSP dziewczęta:
1 miejsce- Maria Mieczyńska
2 miejsce- Maja Zawodnik
3 miejsce- Hanna Gnyś

Klasy III B PSP chłopcy:
1 miejsce-Maciej Kępiński
2 miejsce- Krystian Sosnowski
3 miejsce- Jakub Kublik

Klasa IV A PSP dziewczęta:
1 miejsce- Justyna Waszkiewicz
2 miejsce- Daria Surdy
3 miejsce- Laura Rutka

Klasa IV A PSP chłopcy:
1 miejsce- Paweł Gnyś
2 miejsce- Paweł Sobczyk
3 miejsce- Mateusz Sekuła

Klasa V A PSP dziewczęta:
1 miejsce- Patrycja Twardowska
2 miejsce- Oliwia Wójcik
3 miejsce- Julia Czarnotta

Klasa V A PSP chłopcy:
1 miejsce- Igor Sekuła
2 miejsce-Kacper Gola
3 miejsce- Patryk Klimowicz

Klasa V B PSP dziewczęta:
1 miejsce- Ewa Mojsiuszko
2 miejsce- Oliwa Spytek
3 miejsce- Patrycja Bachanek

Klasa V B PSP chłopcy:
1 miejsce- Kacper Garczyna
2 miejsce- Szymon Deja
3 miejsce- Mateusz Wójcicki

Klasa VIA PSP dziewczęta:
1 miejsce- Oliwia Sałek
2 miejsce- Zuzanna Garczyna
3 miejsce- Katarzyna Orłowska

Klasa VIA PSP chłopcy:
1 miejsce- Oskar Łyjak
2 miejsce- Jan Kubiak
3 miejsce- Dawid Langa

Klasa VI B PSP dziewczęta:
1 miejsce- Magda Tarnowska
2 miejsce- Kinga Stalmach
3 miejsce- Natalia Sykut

Klasa VI B PSP chłopcy:
1 miejsce- Kacper Wdowiak
2 miejsce- Jakub Piątek
3 miejsce- Michał Dziosa

Klasy I PG dziewczęta:
1 miejsce- Martyna Klimowicz
2 miejsce- Zuzanna Mazur
3 miejsce- Natalia Łakomska

Klasy I PG chłopcy:
1 miejsce- Winicjusz Fila
2 miejsce- Antoni Gnyś
3 miejsce- Szymon Amanowicz

Klasy II PG dziewczęta:
1 miejsce- Agata Majcher
2 miejsce- Sylwia Rodakowska
3 miejsce- Ilona Sobczyk

Klasy II PG chłopcy:
1 miejsce- Mateusz Styczyński
2 miejsce- Piotr Twardowski
3 miejsce- Jan Golczyński

Klasy III PG dziewczęta:
1 miejsce- Magdalena Kowalska
2 miejsce- Magda Walczak
3 miejsce- Angelika Jezuita

Klasy III PG chłopcy:
1 miejsce- Kacper Majewski
2 miejsce- Łukasz Hołuj
3 miejsce- Paweł Łodyga

Serdecznie gratulujemy, OSU!

 

Wykonanie: Dan-net