• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W dniu 24 lutego odbył się Turniej Siatkarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Czarni Radom. Zagrało w nim trzynaście drużyn, które reprezentowały gminy oraz miasta uczestniczące w projekcje "Partnerstwo Regionalne Czarni", w tym drużyna Zespołu Szkół Samorządowych reprezentująca Gminę Garbatka-Letnisko pod opieką nauczycieli Andrzeja Baracza i Tomasza Krekory. W wyjeździe oprócz męskiej reprezentacji naszej szkoły udział wzięły dziewczęta, które wspierały chłopców głośnym dopingiem.

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy udali się na mecz siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w ramach rozgrywek PlusLigi, których rywalem był zespół MKS Będzin. I chociaż nie udało się zająć miejsca na podium, to wielkie emocje, atmosfera, które towarzyszyły turniejowi oraz oczywiście występ Czarnych Radom pozostawią pozytywne wspomnienia.

Wykonanie: Dan-net