• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Mimo że rok szkolny w pełni, w zespole szkół przeprowadzone zostały inwestycje finansowane ze środków budżetu gminy Garbatka- Letnisko. W grudniu i styczniu podczas ferii wykonano gruntowne prace remontowe w 2 salach szkoły podstawowej ( klasopracownia edukacji wczesnoszkolnej i historyczna) oraz 3 salach gimnazjum (biologiczna, fizyczna i językowa). Pomieszczenia odmalowano, wymieniono w nich instalację elektryczną oraz zamontowano nowe lampy oświetleniowe. Pani Dyrektor Agnieszka Babańca, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie wierzą, że dzięki temu nasza młodzież będzie mogła uczyć się i spędzać wolny czas w komfortowych warunkach.

Agnieszka Rygiel

Wykonanie: Dan-net