• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

 W inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 24 lutego br. odbyła się wspólna lekcja wychowawcza dla uczniów gimnazjum na temat "Bezpieczeństwo w sieci". Zajęcia odbyłysię w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu. Uczennice klas drugich Wiktoria Zawodnik i Ilona Sobczyk zaprezentowały zebranym zagrożenia komputerowe na jakie jesteśmy narażani każdego dnia .Łatwo jest zauważyć, że wiele osób źle korzysta z Internetu lub też uzależnia się od niego. Zbyt częste korzystanie z "sieci" może prowadzić do osłabienia więzi międzyludzkich,a nawet do zaburzeń osobowości jak socjopatia. Dzieci posiadające komputer z dostępem do Internetu są narażone na kontakt z treściami nieodpowiednimi lub szkodliwymi dla ich rozwoju psychicznego. Młodzież obejrzała filmy dydaktyczne poświęcone omawianej tematyce. Uczniowie zostali zapoznani z pojęciem netykiety czyli zasadami przyzwoitego zachowania w sieci oraz konsekwencjami prawnymi naruszania netykiety.

Wykonanie: Dan-net