• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W dniu 20 lutego 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce- Letnisko rozegrany został V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Garbatka- Letnisko. Zawody zgromadziły 38 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali przewodniczący rady gminy Pan Włodzimierz Mazur oraz dyrektor ZSS Pani Agnieszka Babańca. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwała komisja sędziowska w składzie: Waldemar Langa, Andrzej Baracz, Andrzej Suwała, Tomasz Krekora.

Wyniki:
Kat. open dziewczęta:
1 miejsce- Joanna Maj
2 miejsce- Martyna Klimowicz
2 miejsce- Weronika Oleś
Kat. Młodzik chłopcy
1 miejsce- Dawid Langa
2 miejsce- Szymon Zapora
3 miejsce- Patryk Klimowicz
Kat. Junior chłopcy:
1 miejsce- Filip Kwaśnik
2 miejsce- Sebastian Żabicki
3 miejsce- Adrian Wnuk
Kat. Senior:
1 miejsce- Robert Janicki
2 miejsce- Andrzej Sekuła
3 miejsce- Dawid Kwaśnik
Kat. Senior plus 45
1 miejsce-Wojciech Stankiewicz
2 miejsce- Andrzej Kucharski
3 miejsce- Leszek Tomaszewski

W czasie ceremonii podsumowania turnieju puchary wręczali wójt gminy Pan Robert Kowalczyk, przewodniczący rady gminy Pan Włodzimierz Mazur, dyrektor ZSS Pani Agnieszka Babańca oraz przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Pan Waldemar Banaś.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wykonanie: Dan-net