• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

O korzyściach płynących z czytania oraz o tym, że warto czytać nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak, aby jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z książkami, w naszej szkole zorganizowana została „Noc z książką!”. Noc z czwartku na piątek (z 4 na 5 lutego) grupa uczniów szkoły podstawowej (pod opieką pań Moniki Rodakowskiej i Katarzyny Krzysztoszek) spędziła w szkole. Tam czekały na nich niebywałe atrakcje: gry i zabawy integracyjny, „buszowanie” w szkolnej bibliotece oraz wspólne czytanie. Okazało się, że również kolacja w gronie przyjaciół smakuje najlepiej! Impreza miała na celu rozbudzenie zainteresowania czytelnictwem. Najwytrwalsi uczestnicy imprezy wytrzymali do 3.20 rano! Po zakończeniu akcji uśmiechniętych, chociaż trochę niewyspanych uczniów odebrali rodzice.

Wykonanie: Dan-net