• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

29 stycznia 2016r. pracownicy Radomskiego Oddziału UDT odwiedzili naszą szkołę. W ramach projektu „Akademia UDT dla dzieci” inspektor Mariusz Kowalski i pan Michał Sagan przeprowadzili dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej krótkie szkolenie na temat kultury technicznej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń technicznych. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji z której to dzieci dowiedziały się na czym polega praca inspektora i jakie narzędzia nosi w swoich ciężkich walizkach, a także gdzie mogą czuć się bezpiecznie, a w których miejscach powinny zachować szczególną ostrożność. Zainteresowanie i aktywność dzieci rosły w trakcie spotkania. Podczas rozmowy i zabawy z panem Mariuszem dzieci nauczyły się jak bezpiecznie korzystać z dźwigów osobowych (wind), schodów ruchomych oraz placów zabaw. Uczniowie mieli również możliwość obejrzenia sprzętu pana inspektora i przymierzenia kasków ochronnych oraz uprzęży zabezpieczających. Na zakończenie zajęć, jak przystało na szkolenie, każdy mały słuchacz otrzymał dyplom za aktywne uczestnictwo i zdobycie wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z urządzeń technicznych wraz z drobnym upominkiem. Oprócz tego odbyło się również losowanie nagród specjalnych. Szczęśliwi uczniowie zdobyli plecaki, piórniki i koszulki. Dyrektor Oddziału UDT w Radomiu przekazał dyplom dla szkoły za popularyzację bezpieczeństwa technicznego wśród uczniów.

Wykonanie: Dan-net