• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W dniu 25 września br. odbyło się spotkanie  z dr. hab. Markiem Wierzbickim, profesorem, wykładowcą na  KUL- u. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wysłuchali prelekcji o historii harcerstwa w Polsce i regionie radomskim. Poznali dzieje harcerzy walczących w oddziałach partyzanckich ziemi kozienickiej. Następnie dzieci i młodzież mieli okazję spotkać się i porozmawiać z harcerzami. Uczniowie dowiedzieli się, jak zostać harcerzem, jak wyglądają wakacyjne obozy i  jakie przygody można przeżyć podczas wspólnych zbiórek, spotkań, czy zlotów. Ponadto  dowiedzieli się z czego składa się mundur i gdzie można zapisać się do harcerstwa. Spotkanie z harcerzami, przeplatane zabawami i dawką humoru  spotkało się z dużym entuzjazmem ze strony naszych uczniów.

Wykonanie: Dan-net