• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

23 września uczniowie gimnazjum włączyli się do akcji „Narodowe czytanie”. Gimnazjalistki przeczytały uczniom klas I i II bajki: „Chłopiec i złodziej”, „Chłopcy i żaby”, „Mysz wiejska i mysz miejska”, „Osioł i książki” oraz „Mrówka i konik polny”. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści, a następnie wykazały się zrozumieniem tekstu . Najmłodsi uczniowie właściwie zrozumieli morały wypływające z poszczególnych bajek. Podawały wiele przykładów właściwego zachowania. Na prośbę dzieci uczennice postanowiły częściej organizować czytelnicze spotkania. Dzisiejsza akcja zaowocowała również barwnymi ilustracjami przedstawiającymi przeczytane bajki, z których wykonana zostanie wystawa.

Wykonanie: Dan-net