• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

14 października każdego roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W dniu tak szczególnym dla Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów oraz wszystkich Pracowników szkoły pragniemy życzyć przede wszystkim zdrowia, wytrwałości, radości oraz satysfakcji z wykonywanego przez Was zawodu. Dziękujemy za trud i poświęcenie, które okazujecie każdego dnia naszym dzieciom. Jesteśmy bardzo wdzięczni za niełatwą, ale jakże piękną pracę pedagogiczną. Życzymy, by szacunek i zaufanie uczniów oraz rodziców towarzyszyły Wam w tej trudnej przygodzie, w której uczestniczycie każdego dnia.

Z wyrazami szacunku
Rada Rodziców
przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisko

Wykonanie: Dan-net