• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć życzenia dla całego Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły.

Zawód nauczyciela - to misja. Dzisiejsze czasy nakładają na nauczycieli i wychowawców szczególnie ważne zadanie i ciągłą odpowiedzialność za drugiego człowieka. W znacznym stopniu -To Wy, Drodzy Nauczyciele, macie duży wpływ na to, że każdy z Waszych uczniów stanie się w przyszłości "pełnym wartości człowiekiem". Wiem, że doskonale sobie radzicie z tymi wyzwaniami. Czynicie to Państwo zresztą każdego dnia.

Serdecznie dziękuję pedagogom, pracownikom administracji i obsługi za trud, jaki podejmujecie Państwo, kształtując postawy i osobowość młodego pokolenia.

W tym uroczystym dniu - dniu Waszego święta życzę przede wszystkim zdrowia i wytrwałości, umiejętności odnajdywania w każdej sytuacji magicznego złotego środka, wyznaczania rozsądnych granic i mądrości bezstronnego oceniania oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym i w pracy zawodowej.

Bądźcie przyjaciółmi dzieci i młodzieży, bo tylko przyjaciele budują trwale, mądrze i na lata. W tym szczególnym dniu składam również najserdeczniejsze  życzenia emerytowanym Nauczycielom i Pracownikom szkoły, niech zdrowie,  uśmiech i pogoda ducha nigdy Was nie opuszczają.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym  i odznaczonym osobom. Cieszę się razem z Państwem, że tak trudna i odpowiedzialna praca została uhonorowana.

Z wyrazami szacunku – dyrektor Agnieszka Babańca

Wykonanie: Dan-net