• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W piątek, 31 lipca 2020 r. poznaliśmy wyniki egzaminu ósmoklasisty, do którego przystąpiło w tym roku 23 uczniów naszej szkoły. Egzamin, obejmujący trzy przedmioty: język polski, matematykę i język angielski, ze względu na pandemię odbył się w tym roku z opóźnieniem, bo dopiero 16, 17 i 18 czerwca. Indywidualne wyniki można było poznać w piątek od godz. 10.00 logując do systemu informatycznego, a zaświadczenia już po południu były do odbioru w szkole.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczni ósmoklasiści spisali się na medal. Średni wynik szkoły ze wszystkich przedmiotów jest wyższy od średniego wyniku w gminie i w powiecie, a dodatkowo wyniki z języka polskiego i matematyki przewyższają wyniki zarówno w województwie, jak i w kraju.  Ponadto jeśli chodzi o matematykę, uczniowie okazali się najlepsi w powiecie (wynik wyższy o ponad 10 pkt. procentowych od średniego). 

W tym roku aż troje uczniów może pochwalić się 100% wynikami egzaminu: Laura Rutka i Paweł Gnyś osiągnęli taki wynik z matematyki, a Roksana Górnicka z języka angielskiego.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim naszym uczniom tak dobrych wyników i życzmy, by spełniły się ich marzenia dotyczące rekrutacji do szkoły średniej. Trzymamy kciuki!

Wykonanie: Dan-net