• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Rozpoczął się Wielki Tydzień. Czas przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy. Jednak  w tym roku święta te nie będą takie jak zawsze, bo sytuacja jest nietuzinkowa. Pozostaniemy w swoich domach. Dlatego też namówiłam uczniów aby tworzyli tradycyjne dekoracje, aby ich domy w czasie zbliżających się wyglądały pięknie i kolorowo.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na mojej skrzynce pocztowej zagościły zdjęcia króliczków, kolorowych jajek, koszyczków. Chciałam podzielić się z Wami tymi zdjęciami. Zobaczycie  jak kreatywni są uczniowie w czasie przymusowego pozostawania w domu.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Agata Styczyńska

Wykonanie: Dan-net