• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Serdecznie zapraszam na spotkanie z profesor Joanną Papuzińską autorką książek dla dzieci oraz Maciejem Szymanowiczem ilustratorem. Podczas spotkania twórcy opowiadali o książkach: "Asiunia" (ukazuje oczami Asiuni, kilkuletniego dziecka, Powstanie Warszawskie) oraz "Mój tato szczęściarz". Książki wydane zostały przez Wydawnictwo Literatura we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego. Tytułowa bohaterka Asiunia to Pani Joanna Papuzińska, która ww książkach przekazała dzieciom obraz czasu wojny jaki pozostał w jej pamięci. Spotkanie online odbyło się 5 grudnia 2013 r. w ramach kampanii promującej czytelnictwo Włącz książkę Włącz czytanie. Kampanię dofinansowano z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wykonanie: Dan-net