• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

We wtorek, 25 lutego 2020 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego oraz do 43 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W zmaganiach konkurswocyh wzięło udział 25 najlepszych recytatorów, a oceniała ich komisja w składzie: pani Monika Bernacik, pani Karolina Matejszczak i pani Anna Rutka. Tematyka prezentowanych wierszy była bardzo różnorodna, a poziom recytacji wysoki. Komisja konkursowa w sowjej ocenie brała pod uwagę dobór repertuaru do wieku i możliwosci ucznia, interpretację utworu, kulturę słowa i wrażanie artystyczne.

Do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się 5 marca w Pionkach, zakwalifikowali się: Zuzanna Szewczyk kl. I b, Amelia Kwaśnik, kl. V a, Agata Zaborska, kl. VI b, Filip Matejszczak, kl. VI c, Zofia Bolesławska, kl. VII b oraz Laura Rutka, kl. VIII a. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły!

Zuzanna Szewczyk,
gazetka szkolna „Szkoleś”

Wykonanie: Dan-net