• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

7 lutego 2020 roku o godzinie 10:50 w świetlicy szkolnej odbyło się niezwykłe spotkanie, którego głównymi bohaterami były urocze maskotki z Gangu Słodziaków. Zostało ono zorganizowane w ramach akcji czytelniczej "Opowiem Wam bajkę ...". Jej nadrzędnym celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Członkowie "Teatrzyku Szkolnego Zamaskowani" pod opieką pani Karoliny Matejszczak, opiekunki koła, przygotowali występ dla uczniów klas I- III. Zapoznali publiczność z przepięknym utworem pt. "Siła przytulania", w którym ukazany jest magiczny, pełen dobra i ciepła świat. Świat, w którym najważniejsza jest przyjaźń i wzajemna pomoc. Następnie szkolni aktorzy zadali kilku osobom z widowni pytania dotyczące treści opowiadania. Za udzielenie dobrej odpowiedzi dzieci otrzymały owocowe lizaki. Już niebawem odbędzie się kolejne tego rodzaju spotkanie, podczas którego Zamaskowani znów opowiedzą ciekawą historię. Już dziś serdecznie zapraszamy i zachęcamy do samodzielnego czytania ulubionych utworów.

Karolina Matejszczak

Wykonanie: Dan-net