• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w dniu 3 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowa dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Zabawa była połączona z  poczęstunkiem i dobrym humorem. Pani Anna Banaś zorganizowała pokaz zumby, która porwała innych do tańca. Podczas dyskoteki dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wybierały osobę, która zaprezentowała najciekawsze przebranie karnawałowe. Zwyciężczynią została Amelia Banaś z klasy 6 a.

Uczniowie  bawili  się wyśmienicie i radośnie spędzili poniedziałkowy wieczór.

Opiekun SU
Monika Bernacik

Wykonanie: Dan-net