• bal
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • lewa
 • prawa
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p
 • p

W ramach obchodów Dnia Krajobrazu, wzorem ubiegłego roku uczniowie klasy 8A pod opieką pań: Grażyny Kalembkiewicz i Moniki Rodakowskiej uczestniczyli w spacerze krajobrazowym trasą ścieżki edukacyjnej Rezerwatu Krępiec. Zajęcia zostały zorganizowane przy współpracy z pracownikiem Kozienickiego Parku Krajobrazowego.

 

Tegoroczny spacer w ramach Międzynarodowego Dnia Krajobrazu odbywał się pod hasłem: Woda w krajobrazie. W ten sposób uczniowie zdobyli wiedzę w zakresie znaczenia wody w kształtowaniu krajobrazów historycznych i współczesnych, jak również roli wody w krajobrazach przyrodniczych i kulturowych.

Grażyna Kalembkiewicz

Wykonanie: Dan-net